O nás

Spoločnosť LAMPOGAS.sk, s.r.o. bola založená spoločnosťou LAMPOGAS Italy a ďalšími dvomi spoločníkmi zo Slovenska a Českej republiky.

Spoločnosť LAMPOGAS Italy, založená v roku 1934, má bohaté skúsenosti v distribúcii a predaji LPG. Okrem distribúcie a predaja LPG sa zameriava aj na vývoj nových technologických a obchodných aplikácií. LAMPOGAS Italy má svoje zastúpenie v Rakúsku, Česku, Poľsku, Slovinsku, Chorvátsku a na Slovensku.

Českí a slovenskí spoločníci majú tiež dlhodobé skúsenosti s distribúciou a predajom LPG. Pôsobia na českom, resp. slovenskom trhu od roku 1998.

Máme vybudovanú vlastnú infraštruktúru na plnenie a distribúciu propánu, butánu a ich zmesí. Disponujeme dvomi distribučnými prevádzkami, ktoré sú umiestnené v Bratislave a v Košiciach, vlastnými plničkami fliaš a autocisternami.

LAMPOGAS.sk dodáva plyn do zásobníkov pre vykurovacie a technologické účely, plyn v PB fľašiach a plyn pre čerpacie stanice LPG.

LAMPOGAS.sk je vlastníkom siete čerpacích staníc LPG, ktoré sú umiestnené na čerpacích staniciach OMV. V súčasnosti prevádzkujeme 37 čerpacích staníc LPG a ďalšie sú vo výstavbe. Partnerstvo s OMV nás zaväzuje k vysokej kvalite dodávaného plynu a poskytovaných služieb.

LAMPOGAS.sk, s.r.o.
Nám. A. Hlinku 3
831 06 Bratislava
Kontakt:
Tel.: 02/44373768
info@lampogas.sk
© 2012
LAMPOGAS.sk, s.r.o.
Všetky práva vyhradené